sobota, 22 września 2012

rozdział 8 ♥

perspektywa Zayn'a 
Piękne miejsce, romantyczna atmosfera . Stałem na pięknym wzgórzu i czekałem na Perrie . Hannah , powiedziała , że ją tu przywiezie , że dopilnuje , żeby tu przyszła i , żeby ona do mnie wróciła .
Wysiadła z auta... Była ubrana w to . Wyglądała pięknie . Nawet na mnie nie spojrzała ...
- Pięknie wyglądasz ... - powiedziałem .
- Dziękuje... - nie uśmiechnęła się - Czemu miałam tu przyjść? - powiedziała i spojrzała na mnie szklanymi oczami .
- Perrie , ja przepraszam.. Jesteś dla mnie bardzo ważna ... Kocham Cię.. - powiedziałem .
- Mam ci wybaczyć , a ty za kilka dni znowu będziesz uganiać się , za innymi dziewczynami? - patrzyła na mnie pustym wzrokiem .
- Przepraszam... Już nigdy nie umówię się z inną dziewczyną do póki będę z tobą - powiedziałem .
- Nie wierzę ci, to tylko puste słowa .
- Uwierz.. Proszę - powiedziałem , a po moim policzku spłynęła łza. Dotknęła mojego policzka i ją otarła . Po czym złożyła na moich ustach pocałunek .
- Kocham Cię, ale jeśli jeszcze raz się to powtórzy to z nami denifitywnie koniec - powiedziała i kolejny raz złożyła na moich ustach pocałunek .

Siedzieliśmy na kocyku w blasku księżyca i zajadaliśmy się truskawkami z czekoladą .
- Jesteś taka słodka - powiedziałem .
- Ty też - powiedziała i mnie pocałowała .


perspektywa Eleanor 
Byłam ostatnio bardzo szczęśliwa . Zniszczyłam przyjaźń Louis'a i Hannah . To był wielki wyczyn . Myślałam , że Louis tak szybko tego nie zakończy , ale on zrobił to co chciałam .
Codzienne zakupy, to było to co kochałam . Louis coraz bardziej mnie rozpieszcza .

perspektywa Louis'a 
Moja ukochana jest szczęśliwa , czyli ja też . To , że zakończyłem przyjaźń z Hannah strasznie mnie boli... , ale Eleanor jest dla mnie ważniejsza . Zrobię dla niej wszystko . Moi fani , piszą mi , że ona mnie wykorzystuje , ale co oni wiedzą? Piszą to specjalnie . Są o nią zazdrości . Miliony dziewcząt chciałoby być na jej miejscu .


perspektywa Hannah 
Leżałam w objęciach Harry'ego. To wszystko tak szybko się potoczyło . Mianowicie nas związek . W sumie to nie wiem czy go kocham. Może to tylko zauroczenie? Wiem , tylko , że jest idealnym chłopakiem . Taki kochany, uroczy... Moje rozmyślania przerwały słowa Hazzy .
- Jesteś taka kochana - powiedział - Dzięki tobie Zayn i Perrie znowu są razem .
- A , tam to nie dzięki mnie . Kochają się, dlatego są razem ja im tylko odrobinkę pomogłam - powiedziałam  i wtuliłam się w niego mocniej .

perspektywa Liam'a 
- Daleko jeszcze? - powiedziała Danielle.
- Nie, nie już nie daleko - odpowiedziałem jej .
- A tak w ogóle gdzie idziemy? - zadała kolejne pytanie .
- To niespodzianka - powiedziałem i pocałowałem ją w czoło . Danielle, idealna dziewczyna . Nie wiedziałem, że spotkam na swojej drodze , kogoś tak kochanego i uroczego . Danielle, jest perfekcyjna, kocham ją nad życie. Jest najlepszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkałem . Cieszę, się , że poznałem kogoś takie jak ona .
- Już jesteśmy - powiedziałem .

perspektywa Danielle .
Staliśmy na pięknej, polanie . Znajdowało tu się, pełno kolorowych kwiatów, trawa była intensywnie zielona . Nie daleko polany, znajdowało się małe jeziorko, z malutkim wodospadem . Było tu naprawdę pięknie . Obok jeziorka, znajdował się koc, a na nim przeróżne smakołyki .
- Tu jest ślicznie - powiedziałam i pocałowałam mojego ukochanego w policzek . Usiedliśmy na kocyku, trzymałam delikatnie rękę Liam'a . Wpatrywałam się w jego brązowe tęczówki. Słońce, delikatnie prażyło moją skórę , atmosfera była bardzo romantyczna . Liam pogłaskał mnie delikatnie po policzku, zbliżył się do mnie i delikatnie pocałował moje usta . Mimowolnie się uśmiechnęłam. Siedzieliśmy tak wpatrując się w siebie kilka minut. Lekko pochyliłam głowę, mój ukochany nadal wpatrywał się we mnie jak w obrazek .
- Jesteś idealna wiesz? - powiedział . Lekko się zarumieniłam.
- Nie prawda, nikt nie jest idealny ... - powiedziałam - z wyjątkiem ciebie - dokończyłam i delikatnie zbliżyłam się do niego i pocałowałam go w usta . Delikatny, pocałunek , ale magiczny . To miejsce , było magiczne . Zapanowała, cisza . Liam, wstał , po czym podszedł do mnie i wziął mnie na ręce. Ściągnął mi , balerinki, i wszedł do wody.
- Nie, tylko nie do wody, ona jest zimna - powiedziałam i trzymałam go mocno, byle tylko nie wejść do wody. Mój ukochany jak na złość, delikatnie upuścił mnie do wody. Wody, było malutko. Przy brzegu, tylko do kolan.
- Zimno mi - powiedziałam i próbowałam wyjść z jeziorka , ale on mnie zatrzymał. Chwycił delikatnie moją, dłoń po czym lekko ochlapał mnie wodą .
- Ej, zimno mi - powiedziałam i zrobiłam to samo, co on. - A masz za swoje - powiedziałam i pokazałam mu język .
- Chodź tu do mnie - powiedział i wziął mnie na ręce. Poszliśmy, w głąb jeziora . Tam było już trochę głębiej. Chłopak zanurzył mnie w wodzie.
- Aaa - pisnęłam - Zimno mi - powiedziałam, po czym wskoczyłam do wody. Byłam cała mokra. Ściągnęłam sukienkę, którą miałam na sobie i pobiegłam odłożyć ją na trawę, Liam to samo zrobił z swoją koszulką . Ukazując, swoją idealnie wyrzeźbioną klatkę piersiową .
- Awww - zagryzłam wargę. Liam, rozbierał mnie wzrokiem .
- Jesteś taka piękna - powiedział i zbliżył się do mnie i po raz kolejny tego dnia, złożył na moich ustach delikatny pocałunek . Zanurzyłam się delikatnie w wodzie, i popłynęłam bliżej małego wodospadu. Usiadłam na kamieniu, znajdującym się nie daleko owego wodospadu i wpatrywałam się w mojego księcia, który podchodził do mnie . Chłopak podszedł, do mnie , ja owinęłam nogi, wokół jego tułowia . Złożyłam, na jego ustach delikatny pocałunek, który przerodził się w  długi namiętny pocałunek . Przygryzłam jego wargę, po czym chłopak przycisnął mnie do wielkiego kamienia, który znajdował się za nami. Chłopak zaczął całować, moją, szyję , schodził coraz niżej po czym dotarł do mojego dekoltu .
- Liam, nie teraz nie możemy, ktoś mógłby nas zobaczyć - powiedziałam i przerwałam ten "pikantny" moment. Po chwili, ruszyliśmy z powrotem na koc. Siedzieliśmy, na kocu w samej bieliźnie i zajadaliśmy sięt truskawkami z czekoladą .
- Masz coś na nosku misiu-pysiu - powiedziałam i zlizałam z jego noska, czekoladę , która się tam znajdowała .
- Jesteś taka urocza - powiedział i złożył na moich ustach pocałunek .
- Aww, Ty też misiu - powiedziałam i odwzajemniłam pocałunek - Może lepiej się ubierzmy? - powiedziałam i się zaśmiałam . Ubraliśmy na siebie ubrania .
Położyłam się na jego kolanach, a on bawił się kosmykami moich włosów .
- Cieszę, się , że mam takiego chłopaka , jak ty - powiedziałam i uśmiechnęłam się do niego .
- A ja cieszę się, że mam taką dziewczynę - powiedział i pocałował mnie w czoło. - Wiesz... przyszliśmy tu , bo muszę ci coś powiedzieć ... - mówił, jąkał się. Coś się stało, to było coś ważnego... Denerwował się , może chciał ze mną zerwać? Nie, to nie możliwe... Wstał, ja też wstałam.
- Co chcesz mi powiedzieć? - powiedziałam i spojrzałam w jego oczy . Chłopak klęknął .
- Danielle, jesteś dla mnie wszystkim. Kocham cię i chcę być przy tobie zawsze. Chcę, się budzić przy twoim boku, chcę zaraz po obudzeniu, widzieć twoją twarz, chcę spędzać z tobą, każdą wolną sekundę, chcę , żebyś była przy mnie w każdej, chwili mojego życia, chcę z tobą, codziennie wieczorem kłaść się do łóżka, chcę z tobą codziennie zjadać śniadanie, obiad, kolacje i inne posiłki, chcę być z tobą, gdy jesteś chora, chcę być z tobą do końca moich dni - w moich oczach, zbierały się łzy - więc,... czy wyjdziesz za mnie? - powiedział to, on chcę , żebym była jego żoną , rozpłakałam się, to były łzy szczęścia .
- Tak, Liam chcę być twoją żoną! - powiedziałam i rzuciłam mu się w ramiona. To był najszczęśliwszy dzień w moim życiu .No i jest 8 rozdział, tak długo, nie dodawałam. Bardzo was za to przepraszam, pewnie was zawiodłam i straciłam, wielu czytelników, ale nie mogłam nic dodać, bo nie miałam weny, nie umiałam nic napisać,ale wreszcie jest, 8 rozdział! :D mam nadzieje, że się cieszycie :D teraz, postaram się dodawać, częściej. Chociaż, zaczęła się szkoła i mam bardzo dużo nauki, ale jakoś sobie poradzę ♥
a co do rozdziału, bardzo podoba mi się, końcówka . Pierwszy raz mi się podoba, to co napisałam!
mam nadzieje, że wam też się spodoba :) no , więc co sądzicie , o tym rozdziale? jest fajny, czy kiczowaty? lolz . :D piszcie ,swoją opinię w komentarzach, jeśli wam się coś nie podoba, napiszcie to, postaram się to zmienić : D umiem przyjąć krytykę, ale uzasadnioną . : ) dziękuje, za komentarze pod ostatnim rozdziałem, jesteście wspaniali. KOCHAM WAS ♥♥ do kolejnego :D

30 komentarzy nowy! :D

45 komentarzy:

 1. Świeeetne! W końcuuuu.! <3 Kooocham to opowiadaanie ♥ ~@MartiiLoveZayn

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam twojego bloga świetnie opowiadanie

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładny i romantyczny rozdział. stęskniłam się za nowymi notkami xxx

  OdpowiedzUsuń
 4. taki romantyczny rozdział :D, fajny, ale taka uwaga, nie stawiaj spacji przed kropką czy przecinkiem

  OdpowiedzUsuń
 5. Romantycznie.!<3
  Zapraszam na mojego nowego bloga. bardzo mi zależy na opinii.! http://magicpollen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam to i już czekam na nowy rozdział. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kooooochaaaam! ROMANTYCZNIE <333.

  OdpowiedzUsuń
 8. cudo cudo cudo cudo cudo cudo cudo cudooo !
  Perrie i Zayn są razem . Jeej ! Jak romantycznie . Uwielbiam te romantyczne chwile . XD
  A te oświadczyny Liam'a i ten "pikantny" moment . *.*
  No zakochałam się w tym opowiadaniu jeszcze bardziej . :D
  A Eleanor coraz bardziej mnie denerwuje . ughh . :p
  No ale cóż , z niecierpliwością czekam na następny rozdziaał i życzę duuuużo weny ! ♥
  @MVAHAHAHA . ;***

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny :)) Taki romantyczny ;D
  Czekam na następny xD
  Weny życzę ;p

  OdpowiedzUsuń
 10. Rany, dziewczyno, ja tu z tęsknoty umierałam xd Zajebisty ;*
  @iSaye_

  OdpowiedzUsuń
 11. W końcu!! Jest cudowny!
  Boże kiedy Lou zauważy że Elka go naciąga na kasę? Grrrrr -.-
  Fajnie że Zayn i Perrie się pogodzili. Mam nadzieję że Malik nic nie spierdzieli ;D
  Czekam na następny ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. słonko, rozdział jak zwykle świetny, taki romantyczny *___* podoba mi się zastosowanie perspektyw kilku osób, czekam na nn :) @adella_adella_

  OdpowiedzUsuń
 13. Ciekawe dlaczego, kiedy czytała końcówkę wydałam z siebie : ooooooooo ♥

  OdpowiedzUsuń
 14. Świetny rozdział :D pisz dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie wiem co powiedzieć. Po prostu brak słów :D
  Może tak : Wiesz że masz talent ?
  Ja już chce kolejny.
  Pisz szybko.
  Czekam <33
  Tęsknię :(

  OdpowiedzUsuń
 16. Świetny rozdział :D pisz dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Świetny rozdział :D pisz dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Warto było czekać i nie mam ci za złe tego opóźnienia. Wiem jak to jest nie mieć weny.
  Rozdział jak zwykle zajebisty. Och, ale Louis jest głupi. Toż to nawet kompletny idiota widzi, że Els go wykorzystuje, a on ma to w dupie. -.-
  Oby wreszcie zmądrzał. Dobrze, że Hannah jest z Harrym. Przynajmniej ma kogoś kto o nią dba i w ogóle. (:
  @AndziaStyles

  OdpowiedzUsuń
 19. Definitywnie jest ZAJEBISTY ;p zakochałam się w tym blogu, masz talent dziewczyno piszaaj następny bo ja tu czekam:*

  OdpowiedzUsuń
 20. Dawwaaj następny! Już sie nie moge doczekac! ;*

  OdpowiedzUsuń
 21. Cudowny rozdział. Tak się cieszę że Perrie i Zayn się pogodzili a Liam oświadczył się Danielle. Strasznie mnie denerwuje El. Ona go wykorzystuje a on nic! Co ta miłość robi z ludźmi... Czekam z niecierpliwością na nn! I zapraszam do mnie na goldmoments.blog.onet.pl gdzie pojawił się rozdział pierwszy ;) caluję Cranberry <3
  @jb_cranberry

  OdpowiedzUsuń
 22. suuuper ;d czekam na więcej ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. Kocham to opowiadanie.
  Jest przepiekne.
  czekam na kolejny

  OdpowiedzUsuń
 24. Miałam skomentować wcześniej, ale byłam na telefonie.
  rozdział jak zwykle zajebisty >3
  Nie wiem co jeszcze napisać, więc kończę ;D

  OdpowiedzUsuń
 25. Swietne opowiadanie :) <3 czekam na kolejny rozdzial ;)

  OdpowiedzUsuń
 26. Super opowiadanie : )

  OdpowiedzUsuń
 27. Super rozdzial :* czekam na nastepny.

  OdpowiedzUsuń
 28. Rozdział zajebisty, jak zawsze :3 i ogólnie, to opowiadanie jest zajebiste *.* Czekam na następny rodziaał :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Zajefajne. Wiecej hanny i lou poprosze *-*

  OdpowiedzUsuń
 30. Przypadkowo wpadłam na twój blog i... już przeczytałam wszystkie rozdziały! :)) Fajnie piszesz.
  Czekam na next'a !

  OdpowiedzUsuń
 31. +zapraszam do siebie : http://make-some-memories-1d.blogspot.com/ :))

  OdpowiedzUsuń
 32. Kiedy nowy rozdział? niemogę się doczekac ;)

  OdpowiedzUsuń
 33. Fajny blog, ciekawie piszesz ;)
  obserwuje :P
  tyynka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 34. fajne :)

  pozdrawiam i zapraszam . dodajemy ?;)

  OdpowiedzUsuń
 35. fajny blog :)
  zapraszam do mnie : http://igulla.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Kiedy nowy rozdział ????

  OdpowiedzUsuń
 37. nie mogę się już doczekać kolejnego rozdziału.Zapraszam do mnie http://polishdirectionerslove1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Ohhhh..god! co się dzieje! ;c kiedy będzie nowy rozdział? będzie wgl?

  OdpowiedzUsuń
 39. zostałaś nominowana ;* http://my-love-is-your-lovee.blogspot.com/2012/11/libster-blog.html

  OdpowiedzUsuń
 40. PISZESZ JESZCZE WGL. TEGO BLOGA?

  OdpowiedzUsuń
 41. nominowałam cie do Libster Awards, info u mnie xD http://candice-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. ZOSTAŁAŚ NOMINOWANA DO LIEBSTER AWARD WIĘCEJ NA http://love-story-one-direction-1d.blogspot.com/p/liebster-award.html

  OdpowiedzUsuń
 43. Nominujemy Twój blog do Liebster Award
  http://future-one-direction-andsisters.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń